Предмет: Физика,
автор: noname55566
На випарювання рідкого аміаку витрачено 25,2 МДж енергії. Яку кількість аміаку перетворили в пару? (распишите, даю 100 балов)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
18кг
Объяснение:
Дано:
Q=25,2МДж
r=1,4МДж/кг
======
m-?
Q=rm=>
m=Q/r=25,2/1,4=18кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: larenm445
Предмет: Английский язык,
автор: turginbaeyevagauhar
Предмет: Обществознание,
автор: angelinanechaenko
Предмет: Литература,
автор: roseb2507