Предмет: Физика, автор: ulananemcenko1

СРОЧНО!!!!!!!!
Вважайте, що п² =10, g=10 м/с² Тіло масою 1,8 кг здійснює коливання на пружині за законом x=0,05cos -t+ , де всі величини задано в одиницях СІ. 5л л 6 6 Визначте: 1) амплітуду, циклічну частоту й початкову фазу коливань тіла; 2) період і частоту коливань тiла та жорсткість пружини; 3) максимальну швидкість руху тіла та повну механічну енергію маятника; 4) фазу коливань і координату тіла через 0,2 с після початку відліку часу.​

Приложения:

Аноним: какой это класс?
ulananemcenko1: это первый курс)
Аноним: а, ясно

Ответы

Автор ответа: littlehell12
0

Ответ:Для розв'язання цього завдання використовуємо дані, що вже задані:

=

1.8

кг

,

=

10

м/с

2

,

=

2

m=1.8кг,g=10м/с

2

,k=

p

2

m

де

p - циклічна частота коливань.

Також, ми маємо вираз для закону руху

=

cos

(

+

)

x=Acos(ωt+ϕ), де

A - амплітуда,

ω - циклічна частота,

ϕ - початкова фаза.

Амплітуда, циклічна частота та початкова фаза:

=

0.05

м

A=0.05м

=

ω=

m

k

=

arccos

(

)

ϕ=arccos(

A

x

)

Підставимо значення:

=

1.8

10

0.424

рад/с

ω=

10

1.8

≈0.424рад/с

=

arccos

(

0.05

0.05

)

=

0

рад

ϕ=arccos(

0.05

0.05

)=0рад

Період та частота коливань тіла та жорсткість пружини:

=

2

T=

ω

=

1

f=

T

1

=

2

k=mω

2

Підставимо значення:

2

0.424

14.8

с

T≈

0.424

≈14.8с

1

14.8

0.067

Гц

f≈

14.8

1

≈0.067Гц

1.8

×

(

0.424

)

2

0.331

Н/м

k≈1.8×(0.424)

2

≈0.331Н/м

Максимальна швидкість руху тіла та повна механічна енергія маятника:

max

=

v

max

=Aω

мех

=

1

2

2

E

мех

=

2

1

kA

2

Підставимо значення:

max

0.05

×

0.424

0.021

м/с

v

max

≈0.05×0.424≈0.021м/с

мех

=

1

2

×

0.331

×

(

0.05

)

2

0.000414

Дж

E

мех

=

2

1

×0.331×(0.05)

2

≈0.000414Дж

Фаза коливань і координата тіла через 0.2 с після початку відліку часу:

Фаза

=

+

Фаза=ωt+ϕ

(

0.2

)

=

cos

(

×

0.2

+

)

x(0.2)=Acos(ω×0.2+ϕ)

Підставимо значення:

Фаза

0.424

×

0.2

+

0

0.0848

рад

Фаза≈0.424×0.2+0≈0.0848рад

(

0.2

)

=

0.05

cos

(

0.424

×

0.2

+

0

)

0.048

м

x(0.2)=0.05cos(0.424×0.2+0)≈0.048м

Отже, ми отримали значення для всіх запитаних величин.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nastyasalomatina0987
Предмет: Английский язык, автор: zviktoria685