Предмет: Биология, автор: lutaiolexandra1003

у чому різниця між зворотними і незворотніми змінами речовини

Ответы

Автор ответа: polinasitova80
7
Зворотні та незворотні зміни речовин відрізняються за способом, яким вони відбуваються та можливістю повернення до початкового стану.

**Незворотні зміни речовин:**
- Ці зміни характеризуються тим, що після їх відбування важко або неможливо повернутися до початкового стану.
- Вони зазвичай супроводжуються зміною хімічного складу речовини або структури молекул.
- Прикладами незворотніх змін є хімічні реакції, де відбувається утворення нових речовин з початкових реагентів. Наприклад, згорання, окислення та інші хімічні перетворення, які не зворотні.

**Зворотні зміни речовин:**
- У зворотних змінах речовин можливе повернення до початкового стану.
- Вони зазвичай супроводжуються фізичними змінами, такими як зміна стану речовини (такий як плавлення, кристалізація, конденсація, випаровування), де речовина змінює свою форму, але залишається тією ж самою речовиною.
- Прикладами зворотних змін є зміна фази речовини, які можуть здійснюватися без зміни хімічного складу речовини, а лише за умови зміни умов температури чи тиску.

Отже, основна різниця полягає у можливості повернення до початкового стану: незворотні зміни не дозволяють повернутися до початкового стану, тоді як зворотні зміни можуть бути відновлені до початкового стану без зміни хімічного складу речовини.
Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: sgrinda
Акціонер приватного АТ В. Л. Доренко подарував належні йому акції, сумарна номінальна вартість яких становить 30% статутного фонду товариства, рідному братові І. Л. Доренку приватне АТ подало позов до суду про визнання угоди недійсною, стверджуючи, що договір дарування був удаваною угодою, яка прикривала договір купівлі-продажу: В. Л. Доренко свого часу вклав усі свої заощадження в акції і навіть продав автомобіль, аби оплатити акції додаткової емісії. Після укладення так званого договору дарування акцій у колишнього акціонера приватного АТ (В. Л. Доренко) з’явився дорогий автомобіль іноземного виробництва, він уклав з будівельною компанією договір на будівництво заміського котеджу. Крім того, брат колишнього акціонера – І. Л. Доренко обіймав посаду генерального директора ПАТ, який був конкурентом приватного АТ на одному товарному ринку. В результаті зосередження у його руках значного пакету акцій підприємства-конкурента досягалася економічна концентрація, що потребувала попереднього дозволу антимонопольних органів, проте жоден із братів не звертався за отриманням такого дозволу. Чи є у В. Л. Доренка зобов’язання перед приватним АТ і його акціонерами? Якщо так, то назвіть підстави виникнення таких зобов’язань. Дайте оцінку положенням ч. 3 ст. 81 ГКУ з погляду зобов’язань акціонера приватного АТ щодо відчуження належних йому акцій. Що є підставами (юридичними та фактичними) для виникнення зобов’язання І. Л. Доренка перед антимонопольними органами щодо отримання згоди на економічну концентрацію? Якщо договір дарування буде визнаний судом недійсним, то які дії зобов’язані будуть вчинити брати Доренко.