Предмет: Химия, автор: Аноним

обчислити відносну молекулярну масу магній хлорид​

Ответы

Автор ответа: anahitas2009
1

Ответ:

Формула магнію хлориду - MgCl₂. Щоб обчислити відносну молекулярну масу, потрібно додати атомні маси всіх атомів у молекулі.

Атом магнію (Mg) має атомну масу приблизно 24.31 г/моль.

Атом хлору (Cl) має атомну масу приблизно 35.45 г/моль.

Відносна молекулярна маса магнію хлориду:

(1×Маса атома Mg)+(2×Маса атома Cl)

(1×24.31г/моль)+(2×35.45г/моль)

24.31+70.9≈95.21г/моль≈95.21г/моль

Отже, відносна молекулярна маса магнію хлориду приблизно 95.21 г/моль.

Объяснение:

Автор ответа: shapirinsky
1

Ответ:

Во

Объяснение:

Mr (MgCl_{2}) = Ar (Mg) + Ar(Cl2);\\Ar(Mg) = 24\\Ar (Cl_{2}) = 35*2 = 70;\\Mr(MgCl_{2}) = 24 + 70 = 94

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: d9739089
Предмет: Окружающий мир, автор: Аноним