Допоможіть
10. Будь ласка

Ответы
Ответ:
Для визначення роботи сил, що рухають тіло, скористаємося формулою:
Робота = зміна кінетичної енергії + втрата енергії на тертях
Зміна кінетичної енергії може бути обчислена за формулою:
ΔK = (1/2) * m * (v^2 - u^2)
де m - маса тіла, v - кінцева швидкість, u - початкова швидкість
В даному випадку, маса тіла m = 600 г = 0.6 кг, кінцева швидкість v = 8 м/с, початкова швидкість u = 0 м/с (тіло спочатку було нерухомим).
ΔK = (1/2) * 0.6 * (8^2 - 0^2) = (1/2) * 0.6 * 64 = 19.2 Дж
Тепер визначимо втрату енергії на тертях:
Втрата енергії = коефіцієнт тертя * сила тертя * шлях
Fтертя = m * g, де g - прискорення вільного падіння
Fтертя = 0.6 кг * 9.8 м/с^2 = 5.88 Н
Втрата енергії = 0.01 * 5.88 Н * 12 м = 0.7068 Дж
Отже, робота сил, що рухають тіло:
Робота = 19.2 Дж + (-0.7068 Дж) = 18.4932 Дж
Отже, робота сил, що рухають тіло, становить близько 18.4932 Дж.
Объяснение:
надеюсь что помогла
\\
\( ͡° ͜ʖ ͡°)
> ⌒ヽ
/ へ\
/ / \\
レ ノ ヽ_つ
/ /
/ /|
( (ヽ
| |、\
| 丿 \ ⌒)
| | ) /
ノ ) Lノ
(_/