Предмет: Химия, автор: savorovskayaalexandr

вычислите объёмы исходных газов необходимых для получения 500м³ хлороводорола при н.у
ДАЮ СТО БАЛЛОВ ЗА РЕШЕНИЕ ​

Ответы

Автор ответа: frazzyekes
1

Ответ:

Щоб визначити об'єми ісходних газів, які необхідні для утворення 500 м³ хлороводню (HCl) при нормальних умовах (н.у.), можна використовувати відношення між об'ємами газів у реакції та звіряти це з ідеальним газовим законом.

Объяснение:

Щоб визначити об'єми ісходних газів, які необхідні для утворення 500 м³ хлороводню (HCl) при нормальних умовах (н.у.), можна використовувати відношення між об'ємами газів у реакції та звіряти це з ідеальним газовим законом.

Реакція утворення хлороводню виглядає наступним чином:

Приложения:

savorovskayaalexandr: спасибо
Автор ответа: Zenegho
2

Ответ:

Объяснение:

n(HCl)=V/Vм=500000л/22,4л/моль=22321,4моль


n(Cl2)=n(H2)=22321,4моль /2= 11160,7моль

V(Cl2)=V(H2)=n*Vм=11160,7 моль*22,4 л/моль=250000л=250м^3


kimkarina953: доброе утро не могли бы помочь с химией пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: darinapavluk991
Предмет: Математика, автор: Kotiuuu
Предмет: История, автор: comfy041120172