Предмет: Физика,
автор: bebrochuchechka
Лід масою 2 кг має температуру -20°C. Яку кількість теплоти необхідно йому передати, щоб перетворити лід у воду без подальшого нагрівання?
Виріши як задачу, із "дано", "розв'язання" та "відповідь".
Будь ласка дайте відповідь, дам 100 балів.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
**Дано:**
Маса льоду (m) = 2 кг
Температура льоду (ΔT) = -20°C
Тепло плавлення льоду (L) = 334 kJ/kg
**Розв'язання:**
Кількість теплоти (Q), необхідної для плавлення льоду, обчислюється за формулою:
Q = m
Q = 2 кг
Q = 668кДж
**Відповідь:**
Необхідно передати 668 кДж теплоти, щоб перетворити лід масою 2 кг у воду без подальшого нагрівання.
bebrochuchechka:
А можешь будь ласка трохи детальніше росписати розв'язання?
Автор ответа:
0
Ответ:
748кДж
Объяснение:
Дано:
m=2кг
t1=-20°C
t2=0°C
λ=332000Дж/кг
с=2100Дж/кг°С
=====
Q-?
Q=Q1+Q2
Q=cm(t2-t1)+λm=
=m(c(t2-t1)+λ)=
=2(2100(0-(-20))+332000)=
=748000Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sofisheva2013
Предмет: Математика,
автор: 0010010001z
Предмет: Русский язык,
автор: bukhadurovamaftunakh
Предмет: Математика,
автор: Slavkabel68
Предмет: Биология,
автор: nastyad150268