Предмет: Химия, автор: alenasramko2004

2) Обчисліть якій кількості речовини відповідає кухонна сіль масою 177г​

Ответы

Автор ответа: Zenegho
1

Ответ:

Объяснение:

Маса кухонної солі m (NaCl)=117 г


Молярна маса солі

Mr(NaCl)=23+35,5=58,5 г/моль

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: saminaagzhanbayeva
Предмет: Математика, автор: maksim54565