Предмет: Химия,
автор: s120720
Обчисліть масову частку Хлору у сполуці CL205(у відсотках) *
а)46
б)51
в)47
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
в)47
Объяснение:
CL205
1) 1. Знайдіть атомну масу кожного елементу (тб. Менделєєва)
- Cl (хлор) - приблизно 35.45 г/моль,
- O (кисень) - приблизно 16.00 г/моль.
2) Розкладіть сполуку на окремі елементи та знайдіть їх масу:
- Cl =2 * 35.45 г/моль = 70,9 г,
- O = 5 * 16.00 г/моль = 80.0 г.
3) Знайдіть загальну масу сполуки:
70,9 г (Cl) + 80.0 г (O) = 150,9 г
4). Розрахуйте масову частку хлору:
- (70,9 г / 150,9 г) * 100% ≈ 47 %.
Таким чином, масова частка хлору в сполуці Cl2O5 приблизно 47%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: odyvancheg2105holod
Предмет: Математика,
автор: mariuashmariua
Предмет: Английский язык,
автор: imlovepopcorn
Предмет: Алгебра,
автор: toibosinove
Предмет: Алгебра,
автор: hixomy