Предмет: История, автор: karimbaevagirl777

mma.kuychkova Почему Мустафу Кемаля называли "Ататюрк"? 2.Заполните хронологическую таблицу (стр.71-72) 1920 1 HOября 1922 1923r 29 ОКТЯБРЯ 1923 г 1924r 239 N​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Ymnik2222222
0

Ответ:1. Мустафу Кемалю надали прізвище "Ататюрк", що в перекладі з турецької мови означає "Батько турків", як визнання його ролі в створенні та модернізації Турецької Республіки після Першої світової війни.

2. Вибачте, але я не маю конкретних сторінок чи тексту, щоб заповнити хронологічну таблицю. Проте, я готовий допомогти з іншими питаннями чи надати інформацію з доступних даних.

1920 - Початок Турецької визвольної війни.

1 листопада 1922 Формальне закінчення Османської імперії, оголошення республіки, але офіційно Турецька Республіка створена 29 жовтня 1923 року.

1923 - Рік визнання Турецької Республіки.

29 жовтня 1923 Заснування Турецької Республіки,

проголошення Анкари її столицею.

1924 - Прийняття нової турецької конституції, яка визначає

країну як секулярну рег

халіфату.

розпадом

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: roshkovich2009
Вставте пропущені слова у порівняння скарги і заяви
1. Якщо ……. – це звернення громадян із проханням про сприяння у реалізації їх законних прав, інтересів, то ……. – це звернення з вимогою про поновлення порушених прав та інтересів.
2. Якщо громадянин не згоден з рішенням прийнятим по ……, то він може звертатися до суду, а якщо не згоден з рішенням прийнятим по ….., то він може оскаржувати це рішення у суді тільки в тому випадку, якщо таким рішенням порушено його права.
3. Якщо …….. громадянин може подавати лише особисто, то ……. за його уповноваженням може подати інша особа, трудовий колектив, або організація, яка здійснює правозахисну діяльність.
4. Якщо строк подання ………. встановлюється, то строк подання ……… не встановлюється.
5. Якщо існує заборона щодо направлення ……. осіб на розгляд тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються, то …….. може бути направлена на розгляд тих органів або посадових осіб, які вправі її розглянути, однак ініціатор звернення звернувся із своїм зверненням не до цих органів, а до вище стоячих у порядку підлеглості.
Завдання 2
Визначте у кожній із нижченаведених ситуацій вид звернення громадян:
Ситуація 1. Громадянин Теличко подав звернення до Мукачівського міського голови, у якому висловився за відновлення проведення пісенного фестивалю «Вечори над Латорицею».
Ситуація 2. Громадянин Дринкалюк звернувся до відповідних державних органів із проханням посприяти йому в отриманні статусу учасника АТО.
Ситуація 3. Учитель однієї із шкіл міста Дрогобича Шведько звернувся до начальника управління освіти Дрогобицького міськвиконкому з вимогою скасувати наказ директора школи, за яким (наказом) Шведька не було включено до списку педпрацівників, які отримали премію за підсумками роботи навчального закладу у 2015 – 2016 навчальному році. Шведько вважає, що він заслуговує на премію не менше, ніж ті його колеги, які її отримали.
Ситуація 4. Житель міста Тернополя Запотічний написав листа до керівника комунального підприємства, яке займалося вивозом сміття, у якому довів до його відома, що працівники його підприємства досить часто не повністю висипають сміття із сміттєвих контейнерів і мешканці міста змушені цілий тиждень зберігати його вдома.
Завдання 3.
Визначте у кожній із нижченаведених ситуацій у чому полягало порушення законодавства стосовно електронних петицій
Ситуація 1. Група громадян у червні 2016 року зробила невдалу спробу розпочати збір підписів під електронною петицією, у якій Президент України та Верховна Рада України закликалися до добровільної відмови від тимчасово окупованих територій.
Ситуація 2. В електронній петиції, яка мала бути звернута до Кабінету Міністрів України, і в якій містився заклик щодо припинення медичної реформи, у якості її автора було вказано громадську організацію «Лікарі за майбутнє», яка мала намір організувати збір підписів під петицією та вказувалася електронна адреса цього громадського об’єднання.
Ситуація 3. Околодько, автор електронної петиції, адресованої Верховній Раді України, у суботу 14 січня 2021 року заповнив спеціальну форму на офіційному веб-сайті українського парламенту та розмістив текст електронної петиції. Ця петиція була оприлюднена на офіційному веб-сайті Верховної Ради України 19 січня 2021 року.
Предмет: Русский язык, автор: swiftkeyswiftkeyalex