Предмет: Физика,
автор: rohalskyiigor
Яку кількість теплоти необхідно затратити, щоб закип’ятити 2,66 кг води, взятої при температурі 22,2°С, в алюмінієвій каструлі масою 682,75г, якщо в ході даного процесу 608,4 г води википіло?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁ = 2,66 кг
t₁ = 22,2°C
m₂ = 682,75 г = 0,68275 кг
m₃ = 608,4 г = 0,6084 кг
t₂ = 100°C
Найти: Q-?
Кількість теплоти, яку витратили на нагрів води:
Q₁ = cm₁(t₂ - t₁) , де с = 4200Дж/кг * °С питома теплоемність води
Q₁ = 4200 * 2,66 * (100 - 22,2) = 869181,6Дж
Кількість теплоти, яку витратили на нагрівівання алюмінієвої каструлі:
Q₂ = cm₂(t₂ - t₁) , де с = 920Дж/кг * °С питома теплоемність алюмінію
Q₂ = 920 * 0,68275 * (100 - 22,2) = 48868,5Дж
Кількість теплоти, яку витратили на випаровування води
Q₃ = r * m₃, де r = 2260000 Дж/кг питома теплоємність пара
Q₃ = 2260000 * 0,6084 = 1374984 Дж
Загальна кількість необхідної теплоти:
Q = Q₁ + Q₂ + Q₃ = 869181,6 + 48868,5 + 1374984 = 2293034,1 Дж = 2293 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: uldannn8
Предмет: История,
автор: stimad324
Предмет: Русский язык,
автор: cristianomaisy
Предмет: Математика,
автор: makhbubanazarova04
Предмет: Алгебра,
автор: yanaumba30