Предмет: Физика,
автор: kirill483302
щільність ртуті дорівнює 13600 кг/м³. Обчисліть масу речовини Hg, яка займає об'єм 1 см3?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
0,0136 г.
Объяснение:
Маса речовини Hg, яка займає об'єм 1 см³, дорівнює її щільності, помноженій на об'єм:
m = ρV
де m - маса, ρ - щільність, V - об'єм.
У даному випадку, щільність ртуті дорівнює 13600 кг/м³, що можна перевести до одиниць СІ:
ρ = 13600 кг/м³ = 13600 г/см³
Об'єм 1 см³ дорівнює 0,000001 м³.
Тоді маса речовини Hg, яка займає об'єм 1 см³, буде:
m = ρV = 13600 г/см³ * 0,000001 м³ = 0,0136 г.
Отже, маса речовини Hg, яка займає об'єм 1 см³, дорівнює 0,0136 г.
Автор ответа:
2
Ответ:
13,6г
Объяснение:
Дано:
р=13600кг/м³
V=1см³=1*10-⁶м³
=======
m-?
m=pV=13600*1*10-⁶=0,0136кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: karina9848
Предмет: Математика,
автор: karinaborisenko818
Предмет: Математика,
автор: zoraopyatlegenda
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: anny030