Предмет: Физика, автор: xxlwifee

СРОЧНО
Визначте модуль результуючої всіх діючих на автомобіль сил, якщо маса автомобіля дорівнює 800кг, а рівняння його руху х = 2 + 3t + 4t².

Ответы

Автор ответа: tanyaartemenko64
0

F=1600Н

Дано:

m=800кг

х=2+3t+4t2

Знайти:

F-?

Розв'язок:

1. Малюнок автомобіля і сил, які на нього діють на фото.

2. Рівняння руху виражено квадратичною функцією, отже рух тіла рівноприскоренний:

х= х0+v0•t+a/2•t2.

З рівняння видно, що прискорення а>0, отже напрямок прискорення і швидкості по напрямку осі ОХ і дорівнює а= 4•2=8м/с2.

3.Згідно 2-го закону Ньютона, результуюча всіх сил, діючих на автомобіль F= a•m

F=8•800= 1600H

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: leraschool8