яка кількість теплоти витрачається на пароутворення 400г спирту , узятого за температури 18°С?
СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Ответ:
Для визначення кількості теплоти, необхідно знати теплоту пароутворення спирту. Для етанолу (C2H5OH), який є найвідомішим видом спирту, теплота пароутворення складає близько 38.56 kJ/mol.
Аби визначити кількість теплоти, нам необхідно перевести масу спирту (500 г) в кількість речовини (молі). Для цього використовуємо молярну масу етанолу, яка дорівнює приблизно 46.07 г/мол.
Кількість молей спирту, який міститься у 500 г етанолу, розраховується за формулою:
Молі = Маса / Молярна маса = 500 г / 46.07 г/мол ≈ 10.85 мол.
Теплота пароутворення для 10.85 молів етанолу:
Теплота = Теплота пароутворення × Кількість молей = 38.56 kJ/mol × 10.85 мол ≈ 418.92 kJ.
Тому, кількість теплоти, яка витрачається на пароутворення 500 г спирту при температурі 18°C (180 С), становить приблизно 418.92 kJ.
Шукати подібні відповіді
розділ рейтингу відповідей
Рейтинг відповіді0,0
(0 голосів)
Увійти щоб додати коментар
Залишились питання?
Нові питання в Физика
1. Автомобіль проїхав 60 км за 0,5 год, а потім ще 120 км за 2 год. Визначте середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху. 2 Велосипедист проїхав
Шойын плитасының массасы 64 кг, Сол өлшемдегі мәрмәр плитасының салмағын анықтаңыз
Определите скорость ускоренной частицы, если она достигнет 99,999999% скорости света. Найдите значение скорости света в таблице (на стене). На сколько
Плотность водяного пара 0,59 кг/м3, воды в жидком состоянии - 1000 кг/м³. В чем причина такого изменения плотности воды? Помогите пжпжпжжаж срочно
1г/см³=. Кг/м³ 1000т/м³=. кг/м³ 0.09кг/мм³=. кг/м³ 34ц/дм³=. Кг/м³
Объяснение:
вроде бы так