Предмет: Физика,
автор: nikaaa5625
ДОПОМОЖІТЬ ТЕРМІНОВО!!! ДАЮ 50 БАЛІВ!!!!Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити свинець масою 250 г взяту при температурі 50С?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
15945Дж
Объяснение:
Дано:
m=250г=0,25кг
t1=50°C
t2=327°C
λ=25000Дж/кг
с=140Дж/кг°С
======
Q-?
Q=Q1+Q2=
Q=cm(t2-t1)+λm=
=m(c(t2-t1)+λ)=
=0,25(140(327-50)+25000)=
=15945Дж
nikaaa5625:
Велике дякую!!!
Автор ответа:
0
Ответ: 15945Дж
Объяснение:
Дано:
m=250г=0,25кг
t1=50°C
t2=327°C
c=140Дж/кг°С
λ=0,25*10⁵Дж/кг
------------------------
Q-?
Q=Q1+Q2
Q1=c*m*(t2-t)
Q2=λ*m
Значит:
Q=c*m*(t2-t)+λ*m=m*(c*(t2-t1)+λ)=0,25*(140*(327-50)+0,25*10⁵)=15945Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: masaklimcuk6
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: olegbulak2017
Предмет: Музыка,
автор: Guli725