Предмет: Физика,
автор: nikaaa5625
ДОПОМОЖІТЬ ТЕРМІНОВО!!!! ДАЮ 50 БАЛІВ!!!Відомо, що на плавлення шматка метала з алюмінію при температурі плавлення витрачено 2,5 мДж енергії. Яка маса речовини розплавлена?
Cohendd:
m=Q/лямбда.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
6,41кг
Объяснение:
Дано:
Q=2,5МДж
λ=0,39МДж/кг
=======
m-?
Q=λm=>
m=Q/λ=2,5/0,39=6,41кг
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
Q = 2,5 МДж
Найти: m - ?
Q = λm , де λ = 0,39 МДж/кг питому теплоту плавлення алюмінію
m = Q/λ = 2,5 / 0,39 = 6,41 кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: mariyagolovina888
Предмет: Физика,
автор: moroznikita397
Предмет: Английский язык,
автор: favler
Предмет: Алгебра,
автор: Jhgc
Предмет: Русский язык,
автор: DertZS