Предмет: Физика,
автор: kymbatyskak10
Массасы 100г болат бұрғы жұмыс кезінде 15°C-тан 115°C қа дейін қызған.Бұрғының қызу кезіндегі бөлінген жылу мөлшері қандай
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Q=CmdT
dT=T2-T1
Q=Cmd(T2-T1)
Q=C*0.1кг*100
T1=15
T2=115
m=100г=0.1кг
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: comfy28593
Предмет: Алгебра,
автор: egorrrrk
Предмет: Русский язык,
автор: anastasiavilonova
Предмет: Математика,
автор: neznaikakaka