Предмет: История, автор: rekaloaleksandra577

Запитання


2) Що було покладено в основу цього поділу?

3) Що, на думку єпископа, забезпечувало єдність суспільства?

4) Чим така структура суспільства відрізняється від римської чи германської?
(всесвітня історія)​

Ответы

Автор ответа: bulateckadarina
1

Ответ:

2)Середньовічне європейське суспільство було засновано на феодалізмі, який поділяв суспільство на три стани: духовних, воїнів та селян. Що було покладено в основу цього поділу, на думку єпископа Адальберона Ланського, було таке:

Духовництво: піклувалося про душі, молилося Богу, просячи у нього милосердя й допомоги.

Воїна: захищали країну, воювали проти невірних та бунтівних народів, брали участь у рицарських турнірах.

Селяни: виконували повинності, такі як виробництво хліба, відробітня панщини, ведення сільського господарства.

Ці три стани було необхідними для інших і могли існувати лише разом. Вони створювали умови для праці одне другої, і кожна частина піклувалася про ціле.

3)Єпископ Адальберон Ланський вважав, що єдність суспільства забезпечується трьома станами: духовенством, лицарством та селянством. Духовенство було на першому місці серед трьох станів суспільства, і його головним завданням було піклуватися про спасіння християнських душ.Лицарство займало друге місце і було відповідальним за захист суспільства. Селянство було на третьому місці і займалося фізичною працею. Ця структура суспільства відрізнялася від римської чи германської.

4)За теорією трьох станів, яка була запропонована середньовічними мудрецями, на першому місці серед трьох станів стояли монахи і священики, чия головна мета полягала в піклуванні про спасіння християнських душ.Це відрізняється від римської та германської структур, де духовенство не мало такої великої влади та впливу на суспільство.У середньовічному європейському суспільстві також були три стани: духовенство, дворянство та селянство.Селянство було найчисленнішою верствою середньовічного суспільства, яке перебувало поза "феодальною драбиною", вони були не васалами, а підданими. У римському та германському суспільствах також були різні верстви, але їх структура відрізнялася від середньовічної.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: dasaguzenko37
11. Кінцівкою в баладі Тараса Шевченка «Тополя» є
: А) розлука безіменної дівчини з коханим; В) зустрічі з ворожкою, трикратність; Б) умовлення матері вийти заміж за нелюба; Г) перетворення дівчини на тополю.
12. Герой романтичного твору — це...:
А) людина сильної волі, мужня, духовно багата; Б) людина слабка, невпевнена, яка потребує захисту; В) людина, фанатично віддана релігії; Г) людина, яка багато читає.
13. Про які часи йдеться в повісті «За сестрою»
А. Чайковського? А) боротьбу українців проти польської шляхти; Б) боротьбу українців проти татарських нападів; В) боротьбу українців проти фашистів; Г) боротьбу українців з половцями.
14. Якою за жанром є повість, у якій зображено героїчні вчинки виняткового героя в надзвичайних обставинах?
А) Фантастичною В) Історичною Б) Соціально-побутовою Г) Героїко-романтичною
15. Визначте тему повісті А. Чайковського "За сестрою"
А) Возвеличення героїчних учинків, почуттів родинної любові та здатності на високі душевні пориви. Б) Розповідь про те, як волелюбний народ Руської землі боронив свою батьківщину від монголо-татарської навали. В) Зображення тяжких поневірянь Павлуся і Ганнусі у часи фашистської окупації рідного краю. Г) Зображення пригод підлітка-українця, який рятує сестру з татарського полону
16. У якому селі жили Судаки?
А) Судаківка В) Семенівка Б) Спасівка Г) Сергіївка
17. Яким останнім смаколиком від матусі пригостив Павлусь Петра?
А) Вареником із вишнями В) Бубликом із медом і маком Б) Пиріжком із сиром Г) Пампушками з часником
18. Як звали сина Ібрагіма,ханського Девлет-Гірея?
А) Мустафа-ага В) Ібрагім- бей Б) Бурунда- бегадир Г) Магомед- ага 19. Кого з козаків першим зустрів поранений татарською стрілою Павлусь? А) Семена Непорадного
Предмет: Физика, автор: dariatrokhimets