Предмет: Физика,
автор: polinatkac699
СРОЧНО!(2 бали за формулу та обчислення) рисунку наведено графік залежності пройденого тілом шляху від часу. Визначте середню швидкість руху на I і II ділянках.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
1) V1=S1/t1=20 км/2 ч=10 км/ч.
2) V2=S2/t2=(35-20)/(6-3)=15/3=5 км/ч.
polinatkac699:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: exexexd
Предмет: Немецкий язык,
автор: bobidze907
Предмет: История,
автор: nekgai467
Предмет: Алгебра,
автор: kuzmichenko2000nikit
Предмет: Математика,
автор: vikamickeymouse