Предмет: Физика, автор: viksqwss2

Розв'язати задачу:
Колесо здійснює 40 обертів за 2,5хв.
Визначити період, частоту,
швидкість обертання точок, на ободі
колеса, радіус якого 80см.

Ответы

Автор ответа: trocenkofedor
2

Ответ:

Спочатку знайдемо період і частоту обертання колеса.

Період обертання (T) - це час, який потрібен для одного повного оберту. В даному випадку, щоб знайти період, розділимо загальний час на кількість обертів:

Період (T)

=

Загальний час

Кількість обертів

Період (T)=

Кількість обертів

Загальний час

У нашому випадку:

Загальний час

=

2.5

хв

=

150

сек

Загальний час=2.5 хв=150 сек

Кількість обертів

=

40

Кількість обертів=40

Період (T)

=

150

сек

40

=

3.75

сек

Період (T)=

40

150 сек

=3.75 сек

Частота (f) - це кількість обертів за одиницю часу:

f=

T

1

=

1

3.75

сек

=

0.2667

Гц

f=

3.75 сек

1

=0.2667 Гц

Тепер для знаходження швидкості обертання точок на ободі колеса використаємо формулу для швидкості

v:

=

радіус

×

частота

×

2

v=радіус×частота×2π

Радіус колеса

=

80

см

=

0.8

м

r=80 см=0.8 м:

=

0.8

м

×

0.2667

Гц

×

2

=

1.68

м/c

v=0.8 м×0.2667 Гц×2π=1.68 м/c


viksqwss2: дякую!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: veronikateslenko47
Предмет: История, автор: aniutazalevskaya13