Предмет: История, автор: svwsvw111

Багато вчених сходяться на думці, що наприкінці I тис. до н.е. в середовищі більшості ранніх цивілізацій назрівають кризові явища. Добери аргументи на підтвердження цього факту

Будь-ласка дуже треба тільки напишіть відповідь. а не що небудь

даю 50 балів ​

Ответы

Автор ответа: Austerlitz
3

Відповідь:

Багато вчених сходяться на думці, що наприкінці I тис. до н.е. в середовищі більшості ранніх цивілізацій назрівають кризові явища. Добери аргументи на підтвердження цього факту.

Наприкінці I тис. до н.е. в середовищі більшості ранніх цивілізацій назрівають кризові явища, які зрештою призвели до їхнього занепаду. На це вказують такі аргументи:

  • Зростаюча соціальна нерівність. У ранніх цивілізаціях, як правило, формується ієрархічна соціальна структура, в основі якої лежить поділ на панівні та підлеглі верстви. З часом ця нерівність посилюється, що призводить до зростання соціальної напруженості та конфліктів.
  • Природні катаклізми. Ранні цивілізації, як правило, виникали в сприятливих природних умовах. Однак з часом ці умови могли змінитися, що призвело до посух, повеней, голоду та інших природних катаклізмів.
  • Війни. Війни між ранніми цивілізаціями були досить поширеним явищем. Вони приводили до загибелі людей, руйнування економіки та культури.

Пояснення:

Наприклад, у Стародавньому Єгипті наприкінці I тис. до н.е. посилюється соціальна нерівність, що призводить до зростання соціальної напруженості та конфліктів. Одночасно з цим відбувається ряд природних катаклізмів, таких як посухи та голод. У результаті цих факторів у Єгипті виникає криза, яка призвела до занепаду Нового царства.

#SPJ1

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: kabava
Предмет: Литература, автор: trusinavaleria45
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Аноним