Предмет: Физика, автор: plplplplplpl68

скільки теплоти необхідно для плавлення чавуну масою 2 т, ухятого при температурі 1200*С

Ответы

Автор ответа: snizhn
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=2000кг

t= 1200

Q-?

Якщо тіло плавлять то беремо формулу Q = h * m, якщо тіло плавлять то за логікою воно нагрівається значить беремо формулу Q = cm (t2-t1)

Складемо рівняння теплового балансу Q=Q1+Q2 Отримуємо:

cm(t2-t1)+h*m= 540*2000*1200+14*2000= 1080000+28000=1108000дж= 1108кДж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: filippbobr01
Предмет: Биология, автор: avgustovskaairina6