Предмет: Химия,
автор: non276
1. Найдрібніша краплинка роси має масу 1 ^ (- 10 ^ - 5) * r Обчисліть скільки молекул води містяться в ній. Визначте число атомів усіх елементів, які містяться в краплині води. ПЖЖЖЖЖЖ ДАЮ 100 балов ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m(H2O)-1•10^-5
V(нью) (H2O)=m/M= 1•10^-5/ 18= 0,056*10^-5 моль
N=V*Na=0,056*10^-5*6,02*10^23= 0,337*10^18 молекул (H2O)
N(O2)= 0,337*10^18
N(H2)= 0,337*10^18*2= 0,674*10^18
Объяснение:
10^18- 10 з степіню 18
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: MILKS228
Предмет: Физика,
автор: stefaneiashkolnaia
Предмет: Биология,
автор: bdhdbu89
Предмет: Геометрия,
автор: abramovaandzelika
Предмет: Математика,
автор: mereybatyrbek0