Предмет: Физика,
автор: nikavernoka
із вершини гори висотою 40 м відірвався камінь і падає вниз На якій висоті швидкість каменя дорівнює 10 м/с
Допоможіть дуже треба дам 40 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:Відповідь:
80м/с
Пояснення:
h=gt²/2
80=10*t²/2
10t²=160
t²=16
t=4c
V=g*t
V=10*8=80м/с
Объяснение:
Пот
nikavernoka:
мені треба висоту а не швидкість
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: adelinakanyhan
Предмет: Английский язык,
автор: melviraqwerty
Предмет: Алгебра,
автор: starev
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: milana98999
Предмет: История,
автор: offsana