Предмет: Физика,
автор: Аноним
1.Дано: V1=120км/год V1=100км/год t1=t2 Знайти Vсередне
2.дано:v1=2,5км/год v1=4,4км/год
знайти V середне
дам 150 балов если зделаете!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Середня швидкість визначається як відношення пройденого шляху до часу його проходження.
Vсередне = S / t
У даному випадку пройдений шлях однаковий для обох ділянок шляху, тому:
Vсередне = (V1 + V2) / 2
Vсередне = (120 + 100) / 2
Vсередне = 110 км/год
Відповідь: Vсередне = 110 км/год.
Другий спосіб розв'язання:
Vсередне = 2 * S / t1 + t2
Vсередне = 2 * 120 / 120
Vсередне = 110 км/год
Відповідь: Vсередне = 110 км/год.
Vсередне = (V1 + V2) / 2
Vсередне = (2,5 + 4,4) / 2
Vсередне = 3,45 км/год
Відповідь: Vсередне = 3,45 км/год.
Другий спосіб розв'язання:
Vсередне = 2 * S / t1 + t2
Vсередне = 2 * 2,5 / 2,5 + 4,4
Vсередне = 3,45 км/год
Відповідь: Vсередне = 3,45 км/год.
davorska01:
Ну я думаю, да, проверяла в ИИ
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: likasik35
Предмет: Русский язык,
автор: kozlovbogdanig
Предмет: Українська література,
автор: Shapik312
Предмет: Алгебра,
автор: TunShtuk