Предмет: Математика,
автор: kon0valovakristinka5
2) Купили 9кг картоплі та 6 кг цибулі, заплативши за всю покупку 87 грн.
Скільки коштує 1кг картоплі, якщо 1кг цибулі коштує 7 грн.?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
1) 6*7=42ГРН КОШТУЕ ЦИБУЛЯ
2) 87-42=45ГРН
:ВІДОВІДЬ: 45 ГРИВЕНЬ КОШТУЄ КАРТОПЛЯ, 42 ГРИВНІ КОШТУЄ ЦИБУЛЯ
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: homa23647
Предмет: Биология,
автор: aimirtalantov
Предмет: Литература,
автор: Jinx007
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним