Предмет: Физика,
автор: sshhher
визначте потенціальну енергію тіла масою 400г, піднятого над землею на висоту 50см
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
2Дж
Объяснение:
Дано:
m=400г=0,4кг
h=50см=0,5м
=======
Еп-?
Еп=mgh=0,4*10*0,5=2Дж
sshhher:
я вас кохаю, але що за «Еп»???
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: ansar111tpg
Предмет: Математика,
автор: fccrated
Предмет: География,
автор: danilyakovlev1502
Предмет: ОБЖ,
автор: genievskaalila