Предмет: Физика,
автор: Аноним
Пароплав протягом 40 хвилин рухався зі швидкістю 70 км/год, а наступні 30 хвилин 42 км/год. Визначте середню швидкість пароплава.
СРОЧНООООООО
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
58км/год
Объяснение:
Дано:
t1=40хв=0,667год
t2=30хв=0,5год
v1=70км/год
v2=42км/год
=======
v(c)-?
v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=
=(v1t1+v2t2)/(t1+t2)=
=(70*0,667+42*0,5)/(0,667+0,5)=
=58км/год
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: hyivainnema
Предмет: Українська мова,
автор: 1variavarvara1
Предмет: История,
автор: dashaonofrijcuk0
Предмет: Литература,
автор: birfblack
Предмет: Психология,
автор: alyona2043