Предмет: Математика,
автор: ruban095111
Купили 3 кг цукерок і 4 кг печива. За цукерки заплатили
270 грн, а за печиво – 128 грн. На скільки гривень
дорожчий 1 кг цукерок, ніж 1 кг печива?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: на 58 грн
Пошаговое объяснение:
1) 270:3=90 грн,- коштує 1 кг цукерок;
2) 128:4=32 грн,- коштує 1 кг печива;
3) 90-32=58 грн
Відповідь: 1 кг цукерок дорожчий за 1 кг печива на 58 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ladubaartem
Предмет: Английский язык,
автор: sarancazlata518
Предмет: Немецкий язык,
автор: ksushaaao
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: nazymzumabekova2