Предмет: Химия,
автор: raziasuiunovaa
Mr(Ca SiO³)=
Mr(CO²)=
Mr(Al²O³)=
Mr(K²Cr²O⁷)=
Mr(K²PO⁴2)=
Mr(Al²SO³3)=
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Mr(Ca SiO³)=40+28+16*3=116 г/моль
Mr(CO²)=12+16*2=44 г/моль
Mr(Al²O³)=2*27+3*16=102 г/моль
Mr(K²Cr²O⁷)=39*2 + 52*2 + 16*7 = 294 г/моль
Mr(K²PO⁴2)=2*39+2*31+16*8=78+62+128=268 г/моль
Mr(Al²SO³3)=2*27+3*32+16*9=54+96+144=294 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: anelumurzakova8
Предмет: Українська література,
автор: bobriha64
Предмет: Українська література,
автор: Glebhor
Предмет: Математика,
автор: akdkfkx