Предмет: Физика,
автор: adilhanaldybekov
3. Массасы 400 г, ұзындығы 8 см, ені 5 см, биiктiгi 4,5 см болатын дененiн кесегiнiң тығыздығын аныктандар
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
2,2 г/см3
Объяснение:
V = 8 см × 5 см × 4,5 см =180см^3
p=m / V = 400грамм/ 180см^3 = 2,2грамм/см^3
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: vladislavochka24
Предмет: Физика,
автор: Peppy123
Предмет: Українська мова,
автор: YaYmnuu
Предмет: Физика,
автор: kazbek75
Предмет: Алгебра,
автор: amir5060