Предмет: Физика, автор: ATARY

Срочно решить задачу с дано!!!
Протягом першої години катер рухався зі швидкістю 25 км/год , наступні 0,5 год
— зі швидкістю 40 км/год . Визначте середню швидкість руху катера.

Ответы

Автор ответа: vadimbota9
1

Ответ:

1) 40:2= 20 км/год

2)25+20= 45 км/год

3)45:2= 22.5 середня швидкість

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: kalaisin1992