Предмет: Физика,
автор: andreyplay3412
На спиртівці нагріли 500 г води від 20 до 95 0 С. ККД нагрівника становить 50 %. Яка маса спирту згоріла?
andreyplay3412:
ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
0,01167кг
Объяснение:
Дано:
с=4200Дж/кг°С
m1=500г=0,5кг
t1=20°C
t2=95°C
n=50%=0,5
q=27*10⁶Дж/кг
========
m2-?
n=Qп/Qз=(cm1(t2-t1))/(qm2)=>
m2=(cm1(t2-t1))/(nq)=
=(4200*0,5(95-20))/(0,5*27*10⁶)≈
≈0,01167кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nurgozaevanursel
Предмет: Литература,
автор: diankakalinich
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: natashash1991
Предмет: История,
автор: vikabikys031