Предмет: Физика, автор: pilcuknazar51

Обтична сила об'єктиву хорошого мікроскопу 400 дптр. Визначте фокусну відстань об'єктиву

Ответы

Автор ответа: sgrxcain
0

Ответ: 250см

Объяснение:   Ф = 1 / f

де Ф - об'єктивна сила лінзи (в даному випадку 400 дптр), f - фокусна відстань.

Заміщуючи вираз 400 дптр в формулу, отримуємо:

1 / f = 400 дптр

Перетворюємо це рівняння:

f = 1 / (400 дптр)

1 дптр = 1 / 1 м = 1 / 1000 м = 1 / 1000 * 100 см = 1 / 100000 см

Замінюємо цей дріб на формулу:

f = 1 / (400 / 100000) см

f = 100000 / 400 см

f = 250 см

Отже, фокусна відстань об'єктиву дорівнює 250 см.

Похожие вопросы