Предмет: Химия, автор: ponchiksdfsdfsdfsdf

10. Електроліт має ступінь дисоціації 20%. Скільки молекул розпалося на йони з кожних 400 молекул? Записати Дано розвязання будь ласка

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

α = 20%

N = 400

Найти: n - ?

α = n/N * 100% ⇒ n = (α * N)/100% = (20% * 400)/100% = 80

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: husezabdurahman