Предмет: Химия, автор: nika12132008

помогите пожалуйста

В якому об'ємі води слід розчинити 45 г солі, щоб утворився розчин з масовою часткою розчиненої речовини 14,5%?​

Ответы

Автор ответа: voroncuknatalia03
1

Ответ:175г

Объяснение:

m(р-ра)=m(в-ва)*100%/W(в-ва)=25*100%/12,5=200 гm(р-ля)=m(р-ра)-m(в-ва)=200-25=175 г

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: milanaorazbaeva4