Предмет: Химия,
автор: v542039
Приготуйте розчин натрій хлориду масою 75 г з масовою часткою солі 6%, взявши для цього 4%-ний і 8%-ний розчин.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:Давайте спочатку визначимо кількість натрій-хлориду, яку потрібно взяти з кожного розчину.
Це можна зробити, використовуючи формулу:
Маса речовини = масова частка * загальна маса розчину
Таким чином, з 4%-ного розчину нам потрібно взяти:
Маса речовини = 0.06 * 75г = 4.5г
А з 8%-ного розчину:
Маса речовини = 0.06 * 75г = 6г
Тепер ми можемо підготувати розчин, взявши 4.5г натрій-хлориду з 4%-ного розчину і 6г з 8%-ного розчину, і розчинивши їх у воді, щоб отримати 75г розчину з масовою часткою солі 6%.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Juliaspeshbond
Предмет: Русский язык,
автор: zubayra585
Предмет: Химия,
автор: mnevsepokaify
Предмет: Русский язык,
автор: zainautemuratova88