Предмет: Русский язык, автор: erkezan075

2*. В рассказе Кавказский пленник. Л. Н. Толстой очень точно
описал не только внешность человека, но и его внутренний мир. Под-
готовьте сообщение о героях этого произведения, используя РАФТ. и
выразите свое отношение к ним.

Дам 50 баллов

Приложения:

Ответы

Автор ответа: nikitos3450135
15

Ответ:

1. Роль: Автор Л. Н. Толстой.

2. Аудитория: Читатели, интересующиеся литературой, психологией персонажей и историческими аспектами.

3. Формат: Сообщение, объясняющее глубину описания героев "Кавказского пленника".

4. Тема: Внешний и внутренний мир героев произведения.

Лев Николаевич Толстой, в "Кавказском пленнике", создал непревзойденные образы, которые воспроизводят не только физическую картину персонажей, но их внутренний мир, чувства и мысли.

Прежде всего, следует отметить главного героя, Шамиля. Этот кавказский вождь великолепно описан в своей внешности, но также автор заботится о раскрытии его душевных переживаний, внутреннего конфликта и моральных принципов. Читатель видит не только лидера, но и человека со своими внутренними сложностями.

Еще одним выдающимся персонажем является пленник Лев Толстой, которого сопровождают эмоциональные перипетии и внутренний поиск смысла жизни. Автор создает сложные, многогранные характеры, которые вызывают читательский интерес и сочувствие.

Отношение к героям произведения можно охарактеризовать как глубокое восхищение за тонкость психологических портретов и эмоциональную насыщенность персонажей. Толстой поднимает важные вопросы человеческой природы и морали, делая своих героев запоминающимися и актуальными даже в современном контексте.


berdibekznibekly: ..
amira170710: Очень правильно благодаря ответу получила 5
kausaresbolat2000: Круто»»»
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: karina3769
Мета: познайомити учнів з географічними і хронологічними межами історії Давнього Сходу; розповісти про природні умови та розташування давнього Єгипту, основні заняття його населення; дати уявлення про владу фараона; опрацювати терміни: «фараон», «жерці», «ном», «піраміди». У ч и т е л ь. Мабуть, усі чули про існування Єгипту. Як виникла і як розвивалася Єгипетська держава? Як вдавалося давнім людям побудувати такі величні піраміди, що збереглися до наших днів? Географічне положення Єгипту. Працюємо з картою 1. Порівняйте географічне положення Давнього Єгипту з Україною. 2. Назвіть річку, вздовж якої розташувалася держава Давній Єгипет. 3. Назвіть притоки Нілу. 4. Як називається пустеля, крізь яку тече Ніл? Формуємо поняття У тесті підручника учні знаходять визначення понять «бархан», «дельта», «хамсін» і записують їх у зошит. 1. Єгиптяни пояснювали причини розливу Нілу тим, що десь на півдні, за річковими порогами, в печері сидить бог Хапі. У руках у нього два жбани з водою, з яких він виливає воду. Влітку бог виливає води більше, тому Ніл виходить з берегів. Чи правильно стародавні єгиптяни пояснювали причини розливу Нілу? 2. Яке значення для єгиптян мали розливи Нілу? 3. Єгиптяни назвали свою країну «Чорна земля». Як ця назва була пов’язана з розливом Нілу? 4. «Єгипет — дарунок Нілу». Поясніть цей вислів. 5. На основі тексту зробіть припущення, яке основне заняття було в єгиптян. 6. Які умови необхідні для швидкого росту рослин? (Сонячне світло і тепло, родючі ґрунти і вода) Чи існували ці умови в долині Нілу? Доведіть. єгиптяни вживали запобіжних заходів, щоб уникнути негативних наслідків розливів, що вони робили, щоб зберегти воду для поливу. Як ви вважаєте, чому розливи Нілу відбувалися влітку, а не так, як у нас, — навесні? В Єгипті почали виникати класи рабів, рабовласників і селян. Виникнення держави в Єгипту: появу нерівності, боротьбу між номами за владу, про перемогу в 3100 р. до н. е. Верхнього Єгипту на чолі з царем Міною. 2. Використовуючи додаткові джерела інформації, скласти пись- мові оповідання: • «Життя фараона у Давньому Єгипті». • «Життя вельможі у Давньому Єгипті». • «Життя селян Давнього Єгипту». • «Життя ремісників у Давньому Єгипті». • «Життя воїна у Давньому Єгипті»​
Предмет: Қазақ тiлi, автор: kozbagarovaelmira