Предмет: Физика,
автор: angelina7068
Автомобіль при гальмуванні зменшив швидкість свого руху з 54 км/год до 28.8 км/год за 7 с. Визначити прискорення машини, відстань, яку він пройде при гальмуванні(СРОЧНО НУЖНО)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: -1м/с²; 80,5м
Объяснение:
Дано:
Vo=54км/ч=15м/с
V=28,8км/ч=8м/с
t=7c
--------------------------
a-?; S-?
а=(V-Vo)/t=(8-15)/7=-1м/с²
S=Vo*t+at²/2=15*7-1*7²/2=80,5м
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: 228567123
Предмет: История,
автор: maria85472755
Предмет: Химия,
автор: lizakoynash
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: anhelina73