Предмет: Физика, автор: h411

Срочно Физика прошу!!!!!!!!

За 11 хвилин карусель обертається 53 разів. З якою швидкістю ти кататимешся на такій каруселі, якщо в момент обертання твоє сидіння знаходитиметься на відстані 6,5 м від обертального стовпа?

(Результати обчислень округлюй до сотих)

Відповідь: швидкість руху дорівнює
м с =
км год.

Ответы

Автор ответа: nastababii
0

Ответ:

якось так, ніби правильно

побачила помилку, буде ≈3,27м/с (просили до сотих)

Приложения:
Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

3,28м/с

Объяснение:

Дано:

t=11хв=660с

n=53

R=6,5м

=====

v-?

T=t/n=660/53=12,45c

v=(2πR)/T=(2*3,14*6,5)/12,45≈3,28м/с

Похожие вопросы