Предмет: Физика, автор: sonic61

По металевому провіднику масою 5 г і довжиною 10 см, що висить горизонтально на двох нитках в однорідному вертикальному магнітному полі з індукцією 0,1 Тл, йде струм 5 А. Визначити кут, на який відхиляться нитки.


Аноним: Щас помогу

Ответы

Автор ответа: p0l3xnetitan
0

Для визначення кута відхилення ниток можна скористатися формулою сили Лоренца для провідника в магнітному полі:F=BILsin⁡θ,F=BILsinθ,де

FF - сила,

BB - індукція магнітного поля,

II - сила струму,

LL - довжина провідника,

θθ - кут відхилення.Сила напрямлена перпендикулярно до напрямку магнітного поля і струму. У рівновазі ця сила компенсується силами натягу ниток. Таким чином, FF визначається як різниця тяжінь:F=T1−T2.F=T1​−T2​.Також відомо, що T=mgcos⁡αT=mgcosα, де TT - тяжіння, mm - маса, gg - прискорення вільного падіння, αα - кут, який нитка утворює з вертикаллю.Отже, можна записати:BILsin⁡θ=(mgcos⁡α1)−(mgcos⁡α2),BILsinθ=(mgcosα1​)−(mgcosα2​),де α1α1​ та α2α2​ - кути відхилення ниток.Після підстановки відомих значень (маса m=0.005m=0.005 кг, індукція B=0.1B=0.1 Тл, довжина L=0.1L=0.1 м, сила струму I=5I=5 А) можна визначити кут відхилення θθ.

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:а) вправо   б) 0,25

Объяснение:m=0.005 кг

L=0.1м B=0.025 Тл  I=5 A   μ=?

===

Fтр=μ*N=μ*m*gFa=Fтр=I*B*L   (B⊥L)μ=I*B*L/(m*g)-5*0.025*0.1/(0.005*10)=0.25


=========================

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: Spedyyy