Предмет: Химия,
автор: s0977440094
який об'єм газу виділиться при горінні 13 г ацетилину?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(C2H2) = 13 г
Найти: V(CO2) - ?
13 г х л
2C2H2 + 5O2 = 4CO2 + 2H2O
n = 2 моль n = 4 моль
M = 28 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 56 г/моль V = 89,6 л
V(CO2) = 13 * 89,6 : 56 = 5,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: izyana
Предмет: Физика,
автор: Frintyatina
Предмет: Английский язык,
автор: p11121
Предмет: Математика,
автор: liza3568
Предмет: Математика,
автор: kubashevt81