Предмет: Химия,
автор: gucden7
Визначте масу солі яка утворюється при взаємодії 100г розчину гідроксиду натрію та W(NaOh)=4% з розчином HNO3?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нNaOH) = 100 г
w(NaOH) = 4% або 0,04
Нaйти: m(NaNO3) - ?
Знайдемо масу NaOH в розчині:
m(NaOH) = m(р-нNaOH) * w(NaOH) = 100 * 0,04 = 4 г
Складемо РХР:
4 г х г
NaOH + HNO3 = NaNO3 + H2O
n = 1 моль n = 1 моль
M = 40 г/моль M = 85 г/моль
m = 40 г m = 85 г
m(NaNO3) = 4 * 85 : 40 = 8,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: flakieri777
Предмет: Английский язык,
автор: bogdanmokrenko777
Предмет: Українська література,
автор: suhovap28
Предмет: Алгебра,
автор: elyamar1907
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним