Предмет: Физика, автор: HelgaVedma

Легковий автомобіль рухається зі швидкістю 20м/с з початкової відстані по осі -90 м , а вантажний автомобіль 15м/с з початкової відстані 50 м .Через який час вони зустрінуться ( t-?) і на якій відстані ( L-?) ?​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

v1=20м/с

v2=15м/

s1=90м

s2=50м

t-?

t=s/v

s=s1+s2=90+50=140м

v=v1+v2=20+15=35м/с

t=140/35=4c

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: anaperojik123