Предмет: Физика, автор: ooleksandr509

Автомобіль пройшов 20 км за 15 хвилин. За який час він подолає за 160 км ?​

Ответы

Автор ответа: nastyaneko5616
0
Швидкість автомобіля - 1.33 км/хв. Щоб розрахувати час для 160 км, поділімо відстань на швидкість: 160 км / 1.33 км/хв ≈ 120.3 хвилини. Таким чином, автомобіль подолає 160 км приблизно за 120.3 хвилини.
Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

2год

Объяснение:

Дано:

s1=20км

s2=160км

t1=15хв=0,25год

v1=v2=v

=====

t2-?

v=s1/t1=20/0,25=80км/год

t2=s2/v=160/80=2год

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Kahchxhxhxgx