Предмет: Физика, автор: ooleksandr509

Швидкість автобуса становить 90 км/год.Який шлях він подолає за 40 хвилин?ПРОШУУУУУУ​

Ответы

Автор ответа: Niyaka
1

Ответ:

Щоб знайти шлях, пройдений автобусом, скористаємося формулою шлях = швидкість * час.

Перетворимо 40 хвилин у години (1 година = 60 хвилин), і підставимо дані:

Шлях=90 км/год×2/3

 години=60Км

Отже, автобус подолає 60 кілометрів за 40 хвилин.


ooleksandr509: ДЯКУЮЮЮЮЮ❤️❤️❤️
Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

60км

Объяснение:

Дано:

v=90км/год

t=40хв=40/60год=2/3год

=====

s-?

s=vt=90*2/3=60км

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: nnbarabolkina
Предмет: Математика, автор: redminoyt7
Предмет: Алгебра, автор: mishaklass2010