Предмет: Химия, автор: kitchen50

Під час згорання технічного бензену масою 2г утворився вуглекислий газ масой 5,28.Обчисліть масову частку домішок у бензені​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(C6H6 ) = 2 г

m(CO2) = 5,28 г

Знайти : w(домішок C6H6)-?

Складемо РХР:

 x г                       5,28 г

2C6H6 + 15O2 = 12CO2 +6H2O

n = 2 моль            n = 12 моль

M = 78 г/моль       M = 44 г/моль

m = 156 г               m = 528 г

m(чистого C6H6) =  5,28 * 156 : 528 = 1,56 г

m(домішок) = m(C6H6) - m(чистого C6H6) = 2 - 1,56  = 0,44 г

Складемо пропорцію:

2 г (C6H6) -   100%

0,44 г (C6H6) = х%

w(домішок C6H6) = 0,44 * 100% : 2 = 22%

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: aseulovanadezda0