Предмет: Химия,
автор: shvetsuliana
Певна кількість силікатної кислоти Н2SiОз складається з 1 г Гідроґену, 14 г Силіцію і 24 г Оксиґену. Обчисліть масові частки хімічних елементів у силікатній кислоті
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
W(H)=2,5%
W(Si)=35%
W(O)=61%
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: 1xcvwls
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: ivankai352
Предмет: Математика,
автор: petcoglomarianna
Предмет: Русский язык,
автор: ilesovking