Предмет: Физика,
автор: sabinaesen20
Кәдімгі ыдыстың табанының ауданы 100 см² және биіктігі 5 см жартылай толтырылған су бар. Судың көлемі қандай? A) 250 мл B) 500 мл C) 100 мл D) 200 мл
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: B
V=500мл
Объяснение:
S=100cm²=0,01m²
h=5cm=0,05m
V=?
V=S×h
V=0,01×0,05=0,0005m³=0,5л=500мл
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: kizimdenis7
Предмет: Математика,
автор: alexandrgaur000
Предмет: Биология,
автор: bikovskaaviktoria
Предмет: Математика,
автор: yrytytyry1987
Предмет: Другие предметы,
автор: jeonmini