Предмет: Физика, автор: Dedeqi

До нерухомого тіла масою 50 кг приклали силу 250 Н. З яким прискоренням почне рухатись це тіло.

Ответы

Автор ответа: idleptimp
5

Відповідь:

Пояснення:

Дано

m=50kg

F=250H

a-?

a=F/m=250/50=5 m/c²

Похожие вопросы